Kontakt

Happy Gifts Europe sp. z o.o.
41-902 Bytom, ul. Pszczyńska 2

tel. (00 48 32) 289 98 72 do 73
fax (00 48 32) 289 98 56
info@happygifts.eu
www.happygifts.eu

Sąd Rejonowy Katowice
KRS: 0000375233
NIP: 679 30 55 110
REGON: 121429560

     

Dział handlowy Polska

pokaż

REGION I
śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, opolskie, dolnośląskie

Mariusz Kostyła
Key Account Manager
tel. +48 663 322 360
mkostyla@happygifts.eu

Ewa Zygadło
Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 32 780 00 00 wew. 315
ezygadlo@happygifts.eu

 

REGION II
mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, lubelskie, lubuskie

Grzegorz Sekta
Key Account Manager
tel. +48 607 056 814
gsekta@happygifts.eu

Tatiana Lampart
Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 32 780 00 00 wew. 332
tlampart@happygifts.eu

 

REGION III
warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie

Grzegorz Kaczmarek
Key Account Manager
tel. +48 603 842 339
gkaczmarek@happygifts.eu

Aleksandra Malcher-Przewoźnik
Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 32 780 00 00 wew. 337
amalcher-przewoznik@happygifts.eu

Dział handlowy Eksport

pokaż
Paulina Szymusiak
Export Customer Service Specialist
pszymusiak@happygifts.eu
Małgorzata Grundszok
Export Customer Service Specialist
mgrundszok@happygifts.eu
Katarzyna Klabun
Export Customer Service Specialist
kklabun@happygifts.eu

Znajdziesz nas w agencjach reklamowych

pokaż

Formularz kontaktowy

pokaż